תקנון

מבוא:

• האתר של "רפאל פטס" הינו אתר למכירת מזון וציוד לחיות משק/מחמד/חיות בית: כלבים, חתולים, זוחלים, דגים, צאן, בקר, מכרסמים בעלי כנף, לולים, כלובים וציוד נלווה לבעלי חיים..
• בעלי הזכויות באתר מאשרים גלישה ורכישה באתר בכפוף לתנאים המפורטים בהמשך, גולש שאינו מסכים לתנאי השימוש מתבקש שלא לעשות כל שימוש באתר. רכישה/גלישה באתר מעידה על הסכמה לתנאי תקנון זה.
• גלישה באתר ו/או צריכת שירותים אחרים שמספקת "רפאל פטס", כפופים להוראות כל דין ולתקנון האתר אשר יתעדכן על ידי החברה מעת לעת. יש לקרוא בעיון את תנאי השימוש, מאחר ועצם השימוש והפעילות באתר מהווים הסכמה לקבלת תנאי התקנון ללא כל הגבלה או הסתייגות.

בעלת האתר הינה חברת "רפאל פטס" מזון לבעלי חיים ח.פ. 312474463 מאזור התעשיה עמק חפר, המסיק 15 (להלן: "החברה" ו/או "רפאל פטס")..

זמני פעילות האתר:

• ימים א-ה, מהשעה 9:00 עד השעה 19:00
• ימי ו וערבי חג, מהשעה 9:00 עד השעה 14:00

מי רשאי לקנות באתר?

• רשאי להשתתף ברכישת מוצרים באתר כל תושב ישראלי אשר מלאו לו 16 שנים וברשותו תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט, תעודת זהות תקפה וכרטיס אשראי תקף של כל אחת מחברות האשראי הישראליות..

• האתר של "רפאל פטס" נועד לשימוש קמעוני משמש כספק סיטונאי לחניות ויבואנים בתחום חיות המחמד. החברה שומרת לעצמה את הזכות שלא לכבד ו/או לבטל הזמנות ו/או רכישות אשר לעניות דעתה ועל פי שיקול דעתה נעשו למטרות מסחריות ובכלל זה מכירות סיטונאיות, מכירות קמעונאיות , או מכירות לצדדים שלישיים כלשהם והיא תנקוט בכל האמצעים החוקיים העומדים לרשותה כנגד מפרי זכויותיה. ביטול העסקה יעשה על ידי שליחת מייל למייל ההרשמה באתר או על ידי שיחת טלפון.

• החברה רשאית למנוע מגולש לרכוש מוצרים ו/או לקבל שירותים (להלן "המוצרים") באתר באופן זמני או לצמיתות, וזאת על פי שיקול דעתה הבלעדי ומבלי למסור הודעה על כך מראש על פי שיקול דעתה הבלעדי.

קנייה באתר:

• בתהליך הרכישה, הלקוח התבקש לספק את הפרטים הבאים: סיסמא לאתר, שם מלא, כתובת מדויקת, מספר תעודת זהות, כתובת דואר אלקטרוני וטלפון. ללא מסירת כל הפרטים המלאים הנ”ל, לא תושלם פעולת הרכישה.
מבלי לפגוע באמור לעיל, במקרה של תשלום באשראי השלמת הרכישה תלויה באישור חברת האשראי.
• על פי חוק, הגולש לא חייב למסור את הפרטים בטופס הרישום ומסירתם תלויה ברצונו בלבד. עם זאת, אם לא הוא לא מסר את כל הפרטים המבוקשים הוא לא יוכל לבצע את הרכישה.
• מסירת פרטים כוזבים הינה עברה פלילית ע”פ החוק.
במקרה שכזה "רפאל פטס" שומרת לעצמה את הזכות לבטל את המכירה ואף לנקוט בצעדים משפטיים כנגד מגישי הפרטים הכוזבים.

הצהרת פרטיות:

• במידע הנמסר לשם ביצוע הזמנת מוצר או שירות, "רפאל פטס" עושה שימוש אך ורק למטרת ביצוע אותה מטלה והמטלות הנגזרות ממנה. המידע לא יועבר לכל גורם אחר, למעט ככל הנדרש להשלמת המטלה (כגון לחברת האשראי). כתובת הדוא"ל לא תימסר לכל צד ג או כל גוף אחר.

אישור ההזמנה:

• אחרי שהרוכש אישר את הזמנתו באתר ההזמנה לשם ביצוע, החל מרגע אישור ההזמנה כאמור ההזמנה לא ניתנת לשינוי או ביטול. מערכת האתר שולחת אישור הזמנה אוטומטי למייל שנמסר בתהליך ההרשמה. אישור זה אינו מהווה אישור סופי לשליחת ההזמנה. במידה ויש חוסר במלאי של אותו מוצר או סיבה אחרת שמונעת "רפאל פטס" לשלוח את המוצר, החברה תיצור קשר עם הלקוח דרך דוא"ל או דרך הטלפון ותציעה לו להחליף את המוצר או להשיב לו את כספו בחזרה.
• מובהר כי ייתכנו מקרים חריגים של טעויות ביחס למידע על המוצרים באתר לרבות מחירם. טעויות אלו הינן בתום לב, הנובעות מטעות אנוש או טעות הקלדה בולטות בחריגותן, במקרים אלה לא יוכל המשתמש ליהנות מהטעות והוא יהיה זכאי לרכוש את המוצר במחיר הנכון.

ביטול הזמנה:

• משתמש רשאי לבטל רכישת מוצר ששוויו מעל 50 ש"ח, באמצעות פניה בכתב לחברה, בכפוף להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן") ותקנותיו ומדיניות החזרת ו/או החלפת מוצרים ושירות כמופיע באתר. ככלל ביטול העסקה יתאפשר מיום עשיית העסקה ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת המסמך המכיל את פרטי העסקה האמורים בחוק הגנת הצרכן, ובניכוי דמי ביטול בשיעור של 5% מסכום העסקה או 100 ש'ח, לפי הנמוך מביניהם. ביטול עסקאות בכרטיס אשראי יכולה להוביל אף לעמלת ביטול נוספת בגין סליקה בגובה 2.5% נוספים לדמי הביטול. כנגד החזרת מוצר שעלותו פחות מ- 50 ₪ יינתן זיכוי בלבד. בנוסף לדמי הביטול כאמור, במידה והחבילה של הלקוח נארזה יתכן חיוב נוסף על עלויות משלוח, 40 ש"ח עבור כל כיוון עבור כל חבילה. (למעט מקרים חריגים בהם עלות המשלוח שהחברה חוייבה הייתה גבוהה יותר. במקרים אלו "רפאל פטס" תחייב את הלקוח בעלות ההובלה ששילמה). החברה שומרת לעצמה לחייב עלויות נוספות במידה ונגרמו לה עקב ביטול העסקה.
• מבלי לגרוע באמור לעיל כל "רפאל פטס" שומרת לעצמה את הזכות לקזז מסכום הזיכוי כל הוצאה שנגרמה לה עקב ביטול העסקה לרבות דמי משלוח.
• בעת ביטול עסקה עקב פגם, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו במעמד קבלת המוצר במחסני החברה, המוצר יוחזר על חשבון החברה.

ביטול העסקה יעשה על ידי שליחת דוא"ל לחברה בכתובת [email protected]

ביטול העסקה אינו מתאפשר במקרים הבאים:

• במוצרים שלא ניתן להשתמש בהם פעם נוספת ו/וא לספקן לצרכן אחר ו/או מוצרים שערכם יאבד בפרק הזמן עד לחזרתם לעסק ("טובין פסידים" כמשמעם בחוק הגנת הצרכן).

1) נעשה שימוש במוצר ואו נפתח מאריזתו.
2) המוצר יוצר במיוחד עבור הלקוח.
3) המוצר או אריזתו פגומים או תקולים.
4) המוצר לא הוחזר באריזתו המקורית
5) עברו יותר מ14 יום מיום הרכישה.

משלוחים:

בקנייה בסכום הקטן מ75 ש"ח, תגבה תוספת הובלה של 35 ש"ח. בשאר המקרים:
המחירים המופיעים באתר כוללים מחיר הובלה. במקרה של שינוי בעלויות המשלוח, "רפאל פטס" שומרת לעצמה את הזכות לעדכון מחירים בהתאם.

"רפאל פטס" מבצעת משלוחים עד הבית בכל הארץ בתנאים הבאים:

במשלוח מעל 12 ק"ג מכוון שהמשלוחים מבוצעים באמצעות גורם שלישי חיצוני, לא נוכל להתחייב לאספקה בתנאי גישה לא נוחים- כגון קומה גבוהה בבניין ללא מעלית.
מוצרים עד 25 ק"ג בעלות כוללת של 32 ₪ לכל הארץ, מוצר נוסף לאותו יעד תוספת 27.
מוצרים עד 40 ק"ג בעלות כוללת של 95 ₪ לכל הארץ.
מוצרים מ 80 עד 400 ק"ג בעלות כוללת של 345 ₪ לכל הארץ. (עלות משטח של 345 ש"ח נוספים תתווסף מעבר ל 400 ק"ג)

מוצרים בסיטונאות מ-1 טון ומעלה, יסופקו בתיאום מראש ויחוייבו בתעריף הובלה משתנה בין חלקי הארץ בתיאום מראש.

איסוף עצמי: איסוף עצמי יבוצע אך ורק בתיאום מראש.

המוצרים המוצגים באתר:

• "רפאל פטס" עושה כל מאמץ לספק ללקוחותיה מוצרים איכותיים ומגוונים ככל שניתן במחירים הזולים ביותר.המצאות של מוצר באתר לא מעידה על הימצאותו במלאי. לכן מומלץ לבדוק אם המוצר הדרוש נמצא במלאי בטרם הרכישה. במידה והמוצר לא נימצא במלאי "רפאל פטס" תעדכן את הלקוח על מועד הספקת המוצר על ידי הייצרן ולאחר קבלתו, החברה תשלח את המוצר אל הלקוח.

• "רפאל פטס" אינה מחויבת לספק מוצר שאינו קיים במלאי, והמשתמש מוותר על כל תביעה בכל הכרוך ונובע מכך. כמו כן ייתכן כי מוצרים הקיימים במלאי החנויות לא יופיעו באתר, והמשתמש מוותר על כל תביעה בכל הכרוך ונובע מכך.

• בדף המכירה של כל מוצר ומוצר מופיעים התנאים למכירת המוצר. תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונה ובין המוצר הנמכר.

אחריות על מוצרים:

האחריות על המוצרים הנמכרים באתר תינתן על ידי בעל האחריות, "רפאל פטס" מזון לבעלי חיים לא תהיה אחראית לאיכותם, לטיבם, לעמידותם, ליכולת פעולתם התקינה ולמפרט.

תביעות ונזקים:

• במידה וישנו קישור/לינק באתר המפנה לאתרים אחרים, לא תישא "רפאל פטס" באחריות לתוכנם של אותם אתרים, למידע המתפרסם בהם או כל פרט אחר הקשור עמם ולא תהיה אחראית על כל נזק ישיר או עקיף שייגרם או עלול היה להיגרם לגולש כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע בשירותים באמצעות הקישור הנמצא באתר.
• בכל מחלוקת שעניינה עסקת הרכישה, תהא לבית המשפט המוסמך באזור ירושלים סמכות שיפוט ייחודית ובלעדית.
• "רפאל פטס" אינה אחראית על פעילותו התקינה של האתר, ועל אבטחת המידע באתר, על אף שתפעל לשם כך. למשתמש לא תהיה כל תביעה הכרוכה ונובעת מכך.

 

דילוג לתוכן